Calendario

Julio 2018
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos

08 Dic 2015 - 10:50:50

En İyi Boşanma Avukatları Ankara

İyi bir boşanma avukatı hislerinizi anlar. Boşanma davası hi kolay bir sre değildir. Bundan dolayı dava sresince size destek olacak bir avukat bulmanız n şarttır. Peki uzman bir ankara avukatını ne şekilde bulabilirsiniz? Bunun yanında duruşmanız ekişmeli mi ya da anlaşmalı mı olacak?

Bununla birlikte boşanma davası ne şekilde aılır ona da dokunalım. Boşanma davaları iki tarzda aılabilir. Eğer taraflar evliliği bitirme konusunda anlaşırsa aile mahkemesine mracaat etmeleri durumunda anlaşmalı şekilde evliliğe son verebilirler. Anlaşmalı olarak ayrılmanın gerekleşmesi iin birlikteliğin en az bir yıl devam etmiş olmasıgerekir. Eğer birliktelik bir yıldan az srmş ise eşler anlaşmalı olarak evliliği bitirmek amacıyla başvuru yapamazlar. Bu durumda ekişmeli biimde başvuru yapmak zorundadırlar. Anlaşmalı tarzda boşanabilmek iin mahkemeye bir anlaşmalı ayrılma mutabakat metni sunmaları gereklidir. Bu anlaşma metninin bir avukat mesleği icra eden biri tarafından meydana getirilmesi faydalı olacaktır. Bunun ardından taraflar mahkemeye ıkmalı ve anlaşmalı boşanma protokoln kabul ettiklerini belirtmelidirler. ekişmeli biimde boşanmak iin bir boşanma gerekesine ihtiya vardır. Bu evliliğe son verme gerekesinin hakim tarafından kabul edilebilir olması gerekmektedir. Ayrıca ayrılma sebebinin kanıtlanması gerekmektedir. Boşanma davasında davacı taraf boşanma gerekelerini her eşit kanıtla kanıtlayabilir. bir rnek verecek olursak telefon dkmleri delil olarak ileri srlebilir. ekişmeli ayrılma davaları olduka uzun srebilmektedir. Bu sreci kısaltmak iin bir boşanma ile ilgili avukattan yardım istenmelidir.

Ankarada Boşanma Avukatı szcğ asla beynimize iyi ağrışımlar getirmez. Bunun sebebi tecrbelerimiz olabilir mi? Avukatların bir oğu toplumu daha iyi hale getirmek sebebiyle avukat olmamıştır. Bir ok boşanma avukatı , avukat olmaya finansal sebepler nedeniyle başlamıştır. Bundan dolayı Ankarada avukatınızı seerken iyi dşnmelisiniz.

Haddinden fazla boşanma avukatı var. İyi avukatı nasıl seeceğim?
Avukat bulurken en gzel zm arkadaşlarınızın tavsiyesidir. İkinci yol ise http://ankaraavukat.ra6.org/2015/03/09/bosanma-davasi-ve-mallarin-paylasimi/ internetten detaylı bir araştırma yapmaktır. Eğer bu şekilde boşanma avukatınıza karar verecekseniz bulduğunuz boşanma avukatını neren siteler de aynı yolla bulacaksınızdır.
Admin · 29 vistas · Escribir un comentario

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://gavinkzma460blog.hazblog.com/Primer-blog-b1/En-Ayi-BoAYanma-AvukatlarA-Ankara-b1-p2.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)